Україна експортувала високоякісну борошномельну пшеницю в Саудівську Аравію

0

Уперше з 2008 року якісну борошномельну пшеницю з України експортують до Королівства Саудівська Аравія.

Про це повідомляє прес-служба «Контінентал Фармерз Груп».

Зазначається, що компанія разом зі своїм акціонером – Saudi Agricultural Investment and Livestock Company (SALIC) – виграла тендер, оголошений саудівським державним закупівельником Saudi Arabia Grain Organization (SAGO), на поставку 60 тис. тонн пшениці. Зараз завершується погрузка на морське судно класу Panamax в порту Чорноморськ, а вже 17 вересня вантаж очікують в Саудівській Аравії.

Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен переконаний, що ця поставка, яка є першим прямим експортом для «Контінентал», має важливе значення не тільки для Компанії, але й для України.

«Я впевнений, що це безперечно хороший показник і явний сигнал про серйозні інвестиційні наміри Саудівської Аравії щодо України, – сказав він. – Також для нас важливо, що перший прямий експорт зерна, яке вирощене на наших полях і зберігається на наших елеваторах, буде здійснено саме до Королівства Саудівська Аравія – батьківщини нашого стратегічного інвестора SALIC».

Також у «Контінентал Фармерз Груп» відзначили, що компанія SAGO висуває дуже високі вимоги до якості зерна. Тож це є важливим кроком у розвитку «Контінентал Фармерз Груп», досягненні її стратегічних цілей, а також початком міцної міжнародної співпраці, підсумували в компанії.