EuroTier та EnergyDecentral перенесено на лютий 2021 року

0

DLG відкладає EuroTier та EnergyDecentral, які мали відбутись на виставковому майданчику в м. Ганновер з 17 по 20 листопада 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба DLG Ukraine.

“Пандемія коронавірусу залишає багато невизначеностей в міжнародному контексті. Зважаючи на обставини DLG вважає, що в цьому році не вдасться організувати EuroTier на рівні, який очікують експоненти та відвідувачі від провідної світової виставки. Нові дати виставок – 9-12 лютого 2021 року” – йдеться в повідомленні.

Рішення про відкладення EuroTier та EnergyDecentral було прийнято в тісній координації з експертними консультативними радами обох виставок.

«Відкладення EuroTier та EnergyDecentral було важким рішенням. Міжнародний характер виставок, з точку зору як експонентів, так і відвідувачів – є тим, що робить події глобальним місцем зустрічі експертів та лідерів, які приймають рішення. Ці дві виставки є місцем зустрічей для всієї галузі, головна мета всіх учасників – інтерактивний діалог», – сказав генеральний директор DLG Рейнхард Грандке.

«DLG переконана, що перенесення EuroTier та EnergyDecentral на 9-12 лютого 2021 року буде не лише справедливим по відношенню до репутації обох подій як провідних міжнародних виставок, а й надалі забезпечить максимальні можливості для планування та підготовки учасників виставки та відвідувачів», – додає доктор Грандке.

Тож тепер, з 9 по 12 лютого 2021 року, EuroTier та EnergyDecentral повернуться на виставкові майданчики в Ганновері, пропонуючи своїм відвідувачам широку виставкову й ділову програму, присвячену актуальним темам, що стосуються міжнародної продукції тваринництва та децентралізованого постачання енергії.