Доходи цукрового сегменту «Астарти» склали 29 млн євро

0

У першому кварталі 2020 року доходи цукрового сегменту «Астарти» зросли на 46% — до 29 млн євро. Таке зростання відбулося завдяки збільшенню обсягу продажів і підвищенню цін реалізації до 352 євро/т, порівняно з 316 євро/т у I кв.2019 року. 

Про це повідомляє Національна асоціація цукровиків України.

EBITDA сегменту зросла до 3,4 млн євро проти 2 млн євро у I кв. 2019 року.

Консолідована виручка компанії склала 101 млн євро, зазначають в асоціації. 39% цієї суми забезпечив сегмент агровиробництва з доходом 39 млн євро, оскільки більшу частину врожаю було реалізовано у 2019 році. При цьому доходи цукрового сегменту завдяки збільшенню продажів та 11-відсотковому росту цін зросли на 46% – до 29 млн євро, що вивело сегмент на друге місце в структурі консолідованої виручки. У звітному періоді показник EBITDA компанії виріс з 16 млн євро до 28 млн. Валовий прибуток збільшився на 47%  – до 30 млн євро. Експортні продажі становили 60 млн євро, тобто 60% від консолідованої виручки Компанії.

«У першому кварталі 2020 року ми продовжили свою роботу з підвищення операційної ефективності, оптимізації бізнес процесів та зменшення собівартості продукції. Карантинні заходи в умовах пандемії COVID-19 не вплинули на ефективність нашого бізнесу: усі регулярні виробничі завдання й бізнес-процеси виконуються, налагоджена дистанційна робота адміністративного персоналу. Вважаю, що наша команда чудово впоралася із викликами і ще раз довела свою професійність та адаптивність», — сказав виконавчий директор «Астарти» Валерій Соколенко.